Hakkımızda - İstanbul içi 7/ 24 bilgisayar teknik servis hizmeti,Notebook tamiri,masaüstü bilgisayar tamiri,yazıcı tamiri,network kurulumu,laptop tamiri,orjinal kartuş ve toner satışı,Notebook ekran değişimi,notebook batarya,notebook adaptör...
Hoşgeldiniz

Uzman kadromuzla gelişen teknolojiyi siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmak için her geçen gün yenileniyoruz.

Özellikle notebook tamiri konusunda göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için teşekkürler...

 
Hakkımızda

Bilgi teknolojilerindeki değişimin çok hızlı yaşandığı günümüzde, işletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun yapılandırılıp, verimlilik ve karlılığın arttırılmasına katkı sağlama amacıyla 2006 yılında kurulan Hızlıpcservis, kuruluşundan bugüne sektörde başarının, güvenin ve dürüstlüğün adresi olmuştur.

 

Müşterilerine günlük değil geleceğe yönelik projeler sunan Hızlıpcservis tutarlı, açık ve dürüst yaklaşımıyla, müşteri memnuniyetini yakalamış ve uzun soluklu iş ilişkilerine imza atmıştır.

 

VİZYONUMUZ

 

Geleceği öngörerek ve tasarlayarak müşterilerinin değişen teknolojik gereksinimlerine yanıt verebilecek kaliteli ürün ve üstün hizmet anlayışı ile gerçekçi çözümler sunmak ve sektördeki seçkin lider kurumlar arasındaki konumunu sürdürmektir.

 

MİSYONUMUZ

 

Bilimsel aklın ve profesyonel disiplin anlayışının hakim olduğu uzman kadromuz ve dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, etkin ve kaliteli hizmetlerle, müşterilerimizin maliyetlerini düşürüp iş verimliliğini arttıran çözümler sunarak sürekli büyüyerek paylaşılacak değerler yaratmaktır.

 

Titizlikle ürettiğimiz projelerimiz, sağlam ve güçlü desteğimiz, gerçekçi ve doğru çözümlerimiz ve üstün hizmetimizle hep daha ileriye...


Geleceği bugünden şekillendirmeye...

 
Paylaş
 
Siz İsteyin Yeter !!!

Temin etmekte sorun yaşadığınız eski yada yeni hiç farketmez tüm tüketim ihtiyaçlarınız  ( Toner,kartuş ve şerit ) için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Gsm  :   0542 838 85 68                                           0507 191 88 49

E-Mail : bilgi@hizlipcservis.com